Zajęcia dla dzieci 2-7 lat metodą Teddy Eddie

Teddy Eddie – licencjonowany angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat

POP-IN Pracownia Języków jest jedynym akredytowanym centrum metody Teddy Eddie w Otwocku i Karczewie!

Zajęcia dla dzieci w wieku 2-7 lat prowadzimy w oparciu o metodę Teddy Eddie, która jest unikalnym programem nauczania języka angielskiego, opracowanym przez grupę doświadczonych nauczycieli i pedagogów. Rozwijana jest już od ponad 10 lat oraz posiada możliwość późniejszej kontynuacji w ramach programu Savvy Ed dedykowanego dzieciom w wieku 7-10 lat.

Metoda Teddy Eddie to nauka poprzez zabawę w towarzystwie postaci przewodniej, jaką jest mieszkający w skarpecie miś Teddy Eddie. Dzięki bogatej oprawie graficznej materiałów do nauki, gier i zabaw z językiem, dzieciom naprawdę podobają się zajęcia.

Więcej o metodzie znajdziesz na www.edubears.pl

Poziomy nauczania Teddy Eddie

Dlaczego wybrać metodę Teddy Eddie?

Teddy Eddie to bogaty zestaw ucznia. Mimo że nauka dla dzieci w wieku od 2 do 4 latopiera się głównie na zabawie, powtarzaniu historyjek i pracy z gadżetami, każdy uczeń posiada swój mały podręcznik z materiałami. Do tego dołączona jest teczkakolorowe obrazki z lekcji i nagrania audioa także aplikacja mobilna Plac Zabaw. Pomagają one rodzicom sprawdzić nie tylko postępy w nauce swojej pociechy, ale również w warunkach domowych powtórzyć przerobiony podczas zajęć materiał.

Metoda Teddy Eddie nie jest jednak nastawiona na zmuszanie do nauki. Wręcz przeciwnie – Twoje dziecko uczy się i przyswaja tyle, na ile jest gotowe. Uczy się słówek w kontekście zdań, tekstów i sytuacji. Zanurza się w języku poprzez doskonałą zabawę nie mając świadomości, że w danym momencie się uczy.

Teddy Eddie to nauczanie języka w oparciu o wiek, umiejętności i predyspozycje dzieci. Dlatego nauka metodą Teddy Eddie zakłada aż 3 poziomy nauczania dzieci w wieku 5-7 lat. Dzięki temu, Twoje dziecko znajdzie się w odpowiedniej grupie, z której wyciągnie maksimum korzyści:

  • osłucha się z językiem angielskim,
  • zacznie rozumieć, a następnie reagować na historyjki i polecenia lektora,
  • wykorzysta zdobywane umiejętności językowe i społeczne do komunikacji z rówieśnikami.

Rozpoczęcie nauki języka angielskiego u dzieci

Nasi przeszkoleni lektorzy doskonale wiedzą, jak pracować z małymi dziećmi. Mówią do dzieci praktycznie cały czas w języku angielskim, dzięki czemu maluchy z tygodnia na tydzień uczą się i rozumieją coraz więcej.

Normalnym zjawiskiem jest to, że na początku nauki dziecko nie mówi zbyt dużo w języku obcym. Jest to znane jako silent period. Ucząc się swojego ojczystego języka, dziecko , zanim wypowie pierwsze słowa, też najpierw musi pochłonąć dużo komunikatów. Podczas nauki języków obcych następuje dokładnie ten sam proces. Z tą różnicą, że zachodzi on szybciej. Po pewnym czasie pociecha rozumie już więcej i reaguje na polecenia lektora, a także zaczyna wypowiadać pierwsze zdania. Dotyczy to wszystkich poziomów metody Teddy Eddie, w tym dwóch najniższych: Teddy Eddie Start i Teddy Eddie Standard.

Lekcje pokazowe i zapisy na rok szkolny 2021/2022

Aktualnie już prowadzimy zapisy na bezpłatne lekcje pokazowe – kliknij tutaj! na które będą Państwo mogli przyjść ze swoimi dziećmi i poznać, jak metoda Teddy Eddie wygląda w praktyce. Dzieci będą uczestniczyć w jednej ze specjalnie przygotowanych zabaw, a miś Teddy Eddie przywita dzieci we własnej osobie.