Teddy Eddie School – angielski dla 6-7 latków

Teddy Eddie School – angielski dla 6-7 latków

Teddy Eddie School to czwarty poziom w nauczaniu języka angielskiego dla dzieci. Przeznaczony jest dla 6-7 latków, które uczęszczają już do pierwszej klasy. Miś Teddy Eddie zamienia się tu w superbohatera, gotowego do nowych zadań. Dokładnie tak, jak dziecko, które rozpoczyna edukację w szkole podstawowej. Ale poza nauką czytania pierwszych słów i zdań w języku angielskim, kurs wciąż wypełniony jest zabawą i praktycznymi ćwiczeniami z wykorzystaniem poznanych zwrotów.

Czym wyróżniają się zajęcia metodą Teddy Eddie dla 6-7 latków?

Przede wszystkim, metoda Teddy Eddie to kompleksowy program nauczania przygotowany przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. Wyróżniają go autorskie piosenki i zabawy, podręczniki oraz metodyka, które dostosowane są do wieku dzieci. Postać przewodnia misia Teddy Eddie towarzyszy dzieciom przez lata i jest dla nich intrygująca. Oryginalna, naśladująca kreskówki szata graficzna całego kursu sprawia, że pierwszoklasiści się nudzą i chętnie uczestniczą w zajęciach.

Teddy Eddie School – angielski dla 6-7 latków

Nauka języka angielskiego w szkole Get Ready! Studio to przygoda, dzięki której Twoje dziecko pokocha język angielski. Zawdzięczamy to super mocom misia Teddy Eddie, unikatowym ćwiczeniom oraz komunikacji opartej w 100% na nauczanym języku. Praca i zaangażowanie naszych lektorów przekłada się na wysoki poziom motywacji uczniów. Kwestią czasu są już efekty, które potrafią zaskoczyć samych rodziców.

Teddy Eddie School – angielski dla 6-7 latków
Teddy Eddie School – angielski dla 6-7 latków

Poziom Teddy Eddie School to zajęcia:

  • 2 razy w tygodniu po 45 minut,
  • w grupach do 10 osób.

Zestaw kursanta Teddy Eddie School

Zestaw dla ucznia na tym poziomie zawiera:

  • podręcznik z zeszytem ćwiczeń i teczką,
  • płyty CD z nagraniami i poradnik dla rodziców,
  • dostęp do aplikacji Plac Zabaw (Playground),
  • sekretną książeczkę.

Efekty nauczania naszą metodą u dzieci w wieku 6-7 lat

Dzieci, które uczęszczały już na zajęcia na niższych poziomach, z pewnością jeszcze bardziej rozbudują swoje słownictwo. Na każdym poziomie metody Teddy Eddie uczniowie otrzymują tzw. sekretną ilustrowaną książeczkę z około 40 nowymi słówkami. Podczas zajęć dzieci mają za zadanie użyć tych słówek, dzięki czemu nauka jest bardziej efektywna. Wyuczone procesy zapamiętywania mają wpływ na sukcesy w dalszej edukacji językowej.

Teddy Eddie School – angielski dla 6-7 latków

Kluczem do efektywnej nauki języka obcego przez dzieci w wieku 6-7 lat jest odpowiednie wprowadzanie słówek, zwrotów, wyrażeń oraz ich regularne powtarzanie. Metoda Teddy Eddie to aktywna nauka angielskiego w kontekście tekstów, zdań i sytuacji. W trakcie kursu dzieci uczą się rozumienia ze słuchu i reagowania na historie, które przytrafiają się postaciom z podręcznika. W pierwszej klasie dzieci umieją już często czytać w języku polskim i uczą się pisać. Te same umiejętności ćwiczymy również w języku angielskim.

Teddy Eddie School – angielski dla 6-7 latków

Opinie o kursie Teddy Eddie School

Mama 6-letniego Mikołaja docenia:

„Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału „wchłonął”. ????

Mama 6-letniejKlary zauważa, że:

„Klara chętnie uczęszcza na zajęcia i aktywnie w nich uczestniczy. Widzę rezultaty w domu. Nie muszę wiele poświęcać czasu na nauczanie angielskiego w domu – przychodzi jej to z łatwością.”

Więcej informacji na temat kursu, zapisy na bezpłatne lekcje pokazowe oraz nowy rok szkolny 2021/2022 – kliknij tutaj: kontakt

Aby śledzić bieżące informacje, polub nasz profil na FB: https://www.facebook.com/Teddy-Eddie-Otwock-i-Karczew-102719241683841