Teddy Eddie ABC – angielski dla 5-6 latków

Teddy Eddie ABC – angielski dla 5-6 latków

Teddy Eddie ABC to kurs języka angielskiego przygotowany z myślą o ambitnych 5 i 6 latkach, które rozpoczynają naukę czytania. Nie bez powodu poziom ten zawiera w swojej nazwie pierwsze litery alfabetu. Do gier, piosenek i wesołych historyjek, dochodzi nauka globalnego czytania pierwszych słów i zdań w języku angielskim. Wciąż jednak nauka zorientowana jest na automatyzm wypowiedzi i reakcji u dziecka. Dlatego poziom Teddy Eddie ABC zakłada nacisk na rozumienie ze słuchu oraz reagowanie ruchem i ciałem na historyjki, piosenki oraz wierszyki.

Dlaczego wybrać metodę Teddy Eddie dla 5-6 latka?

Dzieci w wieku 5-6 lat rozpoczynają swoją szkolną przygodę lub wybierają się dopiero do zerówki. Często mają za sobą pierwsze lekcje języka angielskiego w przedszkolu. Nasi kursanci uczestniczą z kolei w zajęciach prowadzonych według kompleksowo i profesjonalnie przygotowanej metody. Lekcje opierają się na materiałach dostosowanych do wieku maluchów.

Postać misia Teddy Eddie co rusz przewija się na zajęciach w mini podręczniku, na nagraniach audio lub na kolorowych, opisanych obrazkach. Pojawia się on na zajęciach nawet osobiście w pluszowej formie. Dzieci witają się z nim i żegnają – oczywiście zawsze w języku angielskim!

Teddy Eddie ABC – angielski dla 5-6 latków
Teddy Eddie ABC – angielski dla 5-6 latków

Poziom Teddy Eddie ABC
to zajęcia:

 • 2 razy w tygodniu po 45 minut,
 • w grupach do 10 osób.

Zestaw kursanta Teddy Eddie ABC

Zestaw dla ucznia na tym poziomie zawiera:

 • podręcznik z teczką,
 • płyty CD
 • poradnik dla rodziców,
 • dostęp do aplikacji Plac Zabaw online,
 • kartę pracy ABC,
 • sekretną książeczkę ze specjalnymi obrazkami i opisującymi je słówkami, których dzieci uczą się dodatkowo przez cały rok,
 • dyplom i koronę na zakończenie kursu na koniec roku.

Efekty nauczania metodą Teddy Eddie u dzieci w wieku 5-6 lat

Metoda Teddy Eddie to najlepszy sposób, by wykorzystać potencjał, jaki drzemie w Twoim dziecku jeszcze przed pójściem do szkoły. Nauka nie pozostawia żadnych wątpliwości – do 6 roku życia mózg dziecka posiada najwięcej połączeń synaptycznych pomiędzy neuronami. Oznacza to, że jest to idealny czas na kształtowanie u dziecka kompetencji językowych i strategii uczenia się.

Dzięki nauce metodą Teddy Eddie w POP-IN Twoje dziecko:

 • pozna podstawy i zacznie komunikować się w języku angielskim,
 • nabierze pewności siebie i przekonania, że błąd to nic złego, co będzie miało przełożenie na naukę w przyszłych latach,
 • zacznie czytać pierwsze wyrazy, a nawet całe angielskie zdania.
Teddy Eddie ABC – angielski dla 5-6 latków

Aplikacja Plac Zabaw (Playground) to narzędzie stworzone do nauki języka angielskiego poprzez zabawę. Angażuje dzieci tak, jak tradycyjne gry, jednocześnie niosąc ze sobą wiele korzyści.

Efekty nauczania mogą zostać wzmocnione przez współpracę rodzica z dzieckiem. Ułatwia ją podręcznik ucznia oraz poradnik dla rodziców. Nagrania audio dołączone na płycie CD stanowić będą powtórkę poznanych na zajęciach rymowanek i piosenek. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że Twoje dziecko odtworzy wszystkie słowa i gesty, które poznało podczas nauki z misiem Teddy Eddie i urządzi Ci istne przedstawienie!

Więcej informacji na temat kursu, zapisy na bezpłatne lekcje pokazowe oraz nowy rok szkolny 2021/2022 – kliknij tutaj: kontakt

Opinie o kursie Teddy Eddie ABC

Mama 6-letniej Oli i Kingi ocenia kurs na „piątkę”, docenia przede wszystkim:

Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.

Tata 6-letniegoFilipa zachwala:

Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć.