Moja autorska metoda MOTION (z ang. ruch) to symultaniczne połączenie nauki słówek, gramatyki, słuchania, pisania i mówienia dopasowane do indywidualnych potrzeb i predyspozycji ucznia. 

Każdy z nas jest inny - posiada inny rodzaj inteligencji, ale także zapamiętuje wiedzę w inny sposób. 

Dlatego materiały dopasowujemy indywidualnie do ucznia lub grupy, tak abyś mógł uczyć się tak, jak lubisz. Dzięki temu szybciej opanujesz dany materiał i zaczniesz mówić.

Ponadto:

- uczymy realnej komunikacji

- uwzględniamy różnice pomiędzy uczniami

- rytm pracy, częstotliwość oraz godziny spotkań dopasowujemy do stylu życia ucznia

- jesteśmy do Waszej dyspozycji nawet poza lekcją - jeśli masz pilne pytanie, po prostu napisz lub zadzwoń! :)


Oto szczegółowy opis mojej metody:


- Motivation - ważne jest odkrycie w sobie motywacji do nauki języków obcych i uzmysłowienie sobie dlaczego jest to dla nas ważne. 

- Opening - polega na otwarciu na wszystkie bodźce płynące z zewnątrz oraz na wszystkie możliwe źródła, które pomogą nam na poznanie nowego języka (czytanie, słuchanie, rozmowa).

- Training - samo zdobycie wiedzy nie wystarczy. Poznane struktury gramatyczne oraz wyuczone słówka należy utrwalać. Najlepiej za pomocą naturalnej, codziennej rozmowy z drugą osobą.

- Immerse (z ang. zanurzyć) - polega na całkowitym "zanurzeniu się" w języku, otoczeniu dźwiękami naturalnej rozmowy w codziennych sytuacjach.

- Naturalness - to końcowy etap naszej drogi, kiedy stajemy się niezależnymi użytkownikami języka. Posługujemy się nim naturalnie, choć niekiedy z błędami. Jesteśmy jednak rozumiani przez otoczenie i sami je rozumiemy. :)