Pracownia Języków to unikalne miejsce w sercu warszawskiego Mokotowa, w którym pokonasz bariery językowe, poznasz ciekawych ludzi i zrelaksujesz się po ciężkim dniu.

To miejsce, w którym nie rozwiązujemy zadań, nie uczymy się gramatyki. Przede wszystkim uczymy się MÓWIĆ. Poruszamy tematy istotne i błahe, dotyczące otaczającej nas rzeczywistości, życia codziennego, sfery społeczno-politycznej, jak również kultury, sztuki i sportu. Wszystko od początku do końca wyłącznie w języku angielskim, w kameralnych grupach od 3 do 6 osób i przy filiżance pysznej kawy lub herbaty.


DOŁĄCZ DO NAS!


Pracownia Języków mieści się na warszawskim Mokotowie, w przyjaznych i kreatywnych przestrzeniach Noa Cowork, a to oznacza że nasza lokalizacja ma same plusy:


- bliskość metra, przystanku tramwajowego i autobusowego;

- bliskość Ogrodu jordanowskiego oraz Parku Dreszera oraz kawiarni i restauracji - idealne dla Mam z Dziećmi, które po zajęciach mogą pójść na przyjemny spacer :) ;

- odrębny parking dla samochodów na terenie nieruchomości;

- ulokowanie na parterze - zajęcia odbywają się na parterze; dodatkowo możliwe jest też wejście do oranżerii od strony ogrodu, gdzie można zostawić wózki.fot. Małgorzata Góra, Noa Cowork