Nazywam się Adriana Jakubowska. Nauczanie języków to moja pasja i drugi zawód. Pierwszym jest dziennikarstwo - ukończyłam Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Angielskiego uczyłam się od dziecka na zajęcia grupowych, indywidualnych, samodzielnie - korzystając z różnych dostępnych materiałów multimedialnych i kursów, a także w British Council podczas kursów przygotowujących do egzaminów FCE oraz CAE


Obserwowałam pracę uczących mnie lektorów i wyciągałam wnioski. Po udanym zdaniu egzaminów FCE oraz CAE doskonaliłam swój język podczas wyjazdów zagranicznych oraz pracy w różnych redakcjach (m.in. Wprost, Polskim Radiu oraz Polsat News, Niwserwis, Cosmetic ReporterPracowałam też w firmach Philip Morris Polska, Niemczyk i Wspólnicy oraz Polcharm, wykorzystując język angielski oraz rosyjski w różnych, codziennych sytuacjach zawodowych oraz korespondencji biznesowej. 


Cały czas pracuję też jako redaktor prowadząca profesjonalnego magazynu branży kosmetycznej "Cosmetic Reporter", pisząc do niego artykuły w języku polskim i angielskim, tłumacząc teksty z języka polskiego na angielski oraz angielskiego na polski, a także dbając o zawartość merytoryczną oraz wygląd pisma.


Uczę osoby indywidualne oraz w minigrupach, a także wykonuję tłumaczenia. Moi klienci to m.in. Chantal, Yerba Market, Super Drób, Soundwave, Polcharm.


Obecnie skupiam się na rozwijaniu własnej szkoły językowej, łącząc swoje umiejętności oraz pasję. 


Jestem pewna, że dzięki nim ja i moi lektorzy nauczymy języka nawet najbardziej opornych!